Olet täällä

Nurmijärven Reserviupseerit ry:n ylimääräinen yhdistyskokous pe 7.8. klo 19

Reserviupseerien ylimääräinen kokous

Nurmijärven Reserviupseerit ry:n ylimääräinen yhdistyskokous pe 7.8. klo 19

Nurmijärven Reserviupseerit ry:n hallitus kutsuu yhdistyksen jäsenet yhdistyksen ylimääräiseen kokoukseen perjantaina 7.8. klo 19.00 yhdistysten kerhotilaan, Salkolantie 3, 01900 Nurmijärvi. Asialistalla ovat yhdistyksen sääntöjen päivittäminen Suomen Reserviupseeriliitto ry:n uusimpien mallisääntöjen mukaisiksi sekä yhdistyksen nimen palauttaminen muotoon Nurmijärven Reserviupseerikerho ry. Pyydämme jokaista jäsentä huomioimaan koronaviruksen olemassaolon ja jättämään osallistumisen väliin, jos sinulla on kokouspäivänä ilmennyt virukselle ominaisia oireita. Oireluettelon voi lukea Terveyden ja hyvinvoinnin laitoksen Internet-sivuilta osoitteesta www.thl.fi.